Kapı taşıma

Kapı taşıma ||| İstanbul'un tüm bölgelerine artık kapı taşıma konusunda aktif olarak hizmet verilmeye devam ediliyor. Taşınması gereken kapınız var ve araç bulamıyorsanız da üzülmenize gerek kalmayacak. Çünkü firmamız gerekli tüm iş prensibiyle kapılarınızın taşınmasına bile en hızlı şekilde yardımcı oluyor.

Zarar Vermeden Taşıyoruz

Kapılarınıza zarar vermeden gitmesi gereken noktalara en hızlı şekilde ulaştıran firmamızdan hemen yardım almaya başlayabilirsiniz. Kaliteli işlere her daim imza attığımızdan dolayı doğal olarak sektöründe tercih edilenlerinden biri haline gelmiş bulunmaktayız. Hangi adrese kapıların götürülmesini istiyor olursanız olun tüm bunların beyan edilmesini sağlamanız yeterli olacaktır. Yeni alınan kapılarınızın güvence altına alınması konusunda da gerekli tüm destekler sağlanıyor.

Kapı taşıma fiyatları

Kapı taşıma fiyatlarımız oldukça uygundur. Tonlarca para harcamanıza da gerek kalmayacak. Kaliteli ekibimiz en hızlı yoldan kapıların taşınmasına da olanak sağlıyor ve sizleri tüm dertten bir an önce kurtarmaya devam ediyor.

Yapmanız gereken ise bu konuda yardım almanız olacaktır.

Kapınıza zarar gelmemesi adına gerekli durumlarda da paketleme gibi işlemler en hızlı yoldan yerine getirilmeye çalışılmaktadır.

Mobilya taşıma şirketimiz İhale Başlat Kurumsal Üyesidir.

© Kuruluş 1984 - Tüm hakları Saklıdır.